Watch full movie online ""Odcinek 10""


Language: English

   
Views: 14728  

Odwróceni 1x10

Odcinek 10

Szybki żąda od Mnicha zwrotu pieniędzy straconych na przemycie kokainy. Mnich buntuje się i wychodzi z zebrania. Przejmuje przetrzymywanego przez Szybkiego, Starszego Gołębia i oddaje go Ptaśkowi. W zamian Ptasiek obiecuje pomóc mu w pozbyciu się Szybkiego.

Na kolejnym spotkaniu zarządu Mnich twierdzi, że oddał syna Ptaśkowi, żeby zapobiec wojnie między gangami. Dochodzi do otwartego konfliktu. Kowal i Rysiek stają po jego stronie. Nie chcą wejść w nowy interes Szybkiego- zaproponowany przez Senatora wielomilionowy przekręt z VATem.

Blacha prosi Cygę, żeby zaopiekował się Laurą. Wspólnie spędzany czas sprawia, że młody gangster i wdowa po Skalpelu, zaczynają się do siebie zbliżać.

Sikora zauważa, że jest śledzony przez ABW. Wie, że agenci kontaktowali się z Marecką i wypytywali o jego kontakty z Berią.

Ozga dostaje od Ptaśka zdjęcia Gazdy rozmawiającego z Lewarem. Dziennikarz przekazuje te materiały Sikorze. Policjant zaczyna podejrzewać, że jego przyjaciel sprzedał się Lewarowi. Nie myli się. Lewar od dłuższego czasu płacił Gaździe, w zamian za informacje o działaniach policji. Gazda chce zerwać układ z Lewarem. Gdy wraca ze spotkania z bandytą, na jego samochód najeżdża rozpędzona ciężarówka.

May. 18, 2007

Odwróceni season 1