Watch full movie online ""Odcinek 7""


Language: English

   
Views: 14728  

Odwróceni 1x7

Odcinek 7

W strzelaninie niegroźnie ranny zostaje Kowal. Szybki upewnia się, że za zamachem stoi szef Wołomina, Ptasiek. Sprowadza trzech rosyjskich zabójców. Rosjanie przez pewien czas ukrywają się u Blachy w garażu. Którejś nocy wychodzą do dyskoteki i zabijają ochroniarza. Szybki każe im się wynieść z miasta.

Policjanci obserwują gangsterów przemycających z Niemiec do Polski papier do produkcji Euro. Śledzą ciężarówkę od przejścia granicznego. Huba dowodzący akcją popełnia błąd i daje się gangsterom wyprowadzić w pole. Generał Potocki jest wściekły. Taki przekręt na międzynarodową skalę, oznacza kompromitację polskiej policji w oczach całej Europy. Każe Sikorze wykorzystać układ z Blachą, żeby odzyskać euro papier. Gangsterzy pomimo braku dowodów zostają zatrzymani na 48 godzin. Blacha informuje grupę o ultimatum policji. Albo oddadzą papier, albo policja nie da im żyć. Sikora i Blacha ustawiają porozumienie między Szybkim i Potockim. Generał dzwoni do szefa Pruszkowa i składa mu propozycję – policja obieca im święty spokój w związku z tą sprawą, jeśli oddadzą, to co ukradli. Szybki przyjmuje warunki umowy.

Sikorą zaczyna interesować się ABW. Dwaj oficerowie pytają go o jego znajomość z Berią. Proszą, żeby rozejrzał się po mieszkaniu kolegi, bo podejrzewają go o powiązania z mafią. Sikora znajduje w mieszkaniu Berii ukrytą broń i naboje.

Cyga poznaje w areszcie piękną panią psycholog Ludmiłę i zakochuje się w niej po uszy. Dziewczyna nie traktuje wyznań Cygi poważnie. Koleżanka ostrzega ją, że u takich mężczyzn miłość od nienawiści dzieli zaledwie mały krok. Uważa, że awanse Cygi mogą być dla niej niebezpieczne.

Beria znajduje łuskę po naboju w palenisku kominka. Domyśla się, że Sikora odkrył jego tajemnicę. Sikora przyjeżdża na umówione spotkanie z Blachą. Z ciemności wyłania się jednak nie Blacha, a Beria. Zabójca mierzy do niego z broni. Życie policjantowi ratuje Blacha, który w ostatniej chwili zabija Berię.

Apr. 27, 2007

Odwróceni season 1